Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Uskumatult tige lontkõrv

Go down 
4 posters
AutorTeade
jänkulaps
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 4
Registration date : 04/05/2009

Uskumatult tige lontkõrv Empty
PostitaminePealkiri: Uskumatult tige lontkõrv   Uskumatult tige lontkõrv EmptyEsm Mai 04, 2009 10:06 am

Lugu selline. Võtsin tõupuhta lontkõrva. Kasvas suureks, nüüd on 3 aastane, ilus loom, aga kohutavalt tige. Terve pere kardab teda ja see algas juba varakult. Keegi pole talle kunagi haiget teinud, vastupidi, ainult hoitud on teda. Peres on 1 laps, tema tahtiski jänest ja tema tahaks jänest hoida ja toita, aga ei julge keegi enam puuri ligidalegi minna. Laps on hammustada saanud. Sageli jänes lausa ründab, kui käsi puuri pista. Sülle ei saa iial võtta ja kui pai teha, siis peab olema väga ettevaatlik, et ta küüntega järsku ei tõmbaks või ei hammustaks. Ühesõnaga ta on nii kuri loom, et puutudagi ei julge keegi.
Nõutuks teeb. Olen kuulnud küll, et lontkõrvad pidid vahel kurjad olema, aga ei uskunud, et nii kurjad. 3 aastat on juba täis, aga jänes ei muutugi enam ilmselt.
On kellelgi kogemusi, kuidas saaks jänese sõbralikumaks???
Tagasi üles Go down
nuuu
Administraator
Administraator
nuuu


Postituste arv : 76
Age : 30
Asukoht : rakvere
Registration date : 13/03/2008

Uskumatult tige lontkõrv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uskumatult tige lontkõrv   Uskumatult tige lontkõrv EmptyNelj Juun 04, 2009 2:54 pm

Ma pakun et peaksid jänese usalduse võitma . Paraku on loomad agresiivsed vahest kuna kardavad , et neile võidakse midagi teha . Arvan et sa proovi teda nii võita et võta mingi hea toit mis jänesele maitseb ja lase ta puurist välja ja meelita teda enda juurde , et ta hakkaks sul käest sööma , siis aina usaldus kasvab ja proovi vaikselt pai teha küülikule ja edene tasa ja targu .
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Uskumatult tige lontkõrv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uskumatult tige lontkõrv   Uskumatult tige lontkõrv EmptyPüh Dets 13, 2009 7:17 pm

Mul on ka mõnikord jänku tige ,aga ta tuleb lihtsalt maha rahustada .Nt :Kui ta hakkab kurjustama hakka teda paitama isegi kui ta väga kuri on. silent Uskumatult tige lontkõrv 792694
Tagasi üles Go down
Tupsu94
Kohalik!
Kohalik!
Tupsu94


Postituste arv : 47
Age : 24
Asukoht : Kuusalu vald, Kahala küla , Harjumaa
Registration date : 27/12/2009

Uskumatult tige lontkõrv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uskumatult tige lontkõrv   Uskumatult tige lontkõrv EmptyTeis Juun 22, 2010 6:17 am

võibolla on ta vanadusest tige?!sest mul on ka lontkõrv 9-kuune ja ei ole üldse tige.Jah proovi teda kuidagi meelitada puurist välja,ja kui sinuni jõuab hakka teda silitama samalajal kui ta sööb. Very Happy
Tagasi üles Go down
https://lontu.own0.com
Sponsored content





Uskumatult tige lontkõrv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uskumatult tige lontkõrv   Uskumatult tige lontkõrv Empty

Tagasi üles Go down
 
Uskumatult tige lontkõrv
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Teemad millel pole alafoorumit-
Hüppa: