Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Põgenemine

Go down 
3 posters
AutorTeade
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Põgenemine Empty
PostitaminePealkiri: Põgenemine   Põgenemine EmptyReede Mai 01, 2009 8:40 pm

Täna tulin koju ning vaatasin toas ringi. Shocked Nägin jäneseid mööda tuba ringi kalpsamas. Olin loomulikult mures, kuna ei teadnud, kui kaua nad seal olnud olid ning muudki. Krabasin nad üsna ruttu kinni, aga loomulikult olid nemad ka shokis. Ma vaatasin kõik juhtmed üle, sest muidu mu vend lööks mind maha, kui mõni neist läbi näritud oleks. Siis ma avastasin veel, et nad olid kastmiskannu ajanud ümber, ning asusin seda kuivatama. Nemad olid nagu "Mida meie küll teinud oleme" scratch ja vahtisid punnis silmadega otsa. Nüüd nad joovad meeletult ja puhastavad üksteist. Igatahes nemad ja mina olime shokis. Selle kohta saab ainult ühte öelda: jänesed on iseloomuga loomad Põgenemine 23367 ning lõpp hea kõik hea. kutsaaaa
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Põgenemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põgenemine   Põgenemine EmptyPüh Juun 07, 2009 1:10 pm

Paar nädalat pärast esimest põgenemist juhtus sama jälle. Läksin koju raha võtma ning nägin Nännut mööda tuba ringi jooksmas, niisiis panin nad puuri kinni jälle. Õhtul saime teada, et nad olid lauatelefoni ja interneti juhtme läbi närinud ja olid maitsnud ka helitehnika juhtmeid. Meil oli õnneks interneti varkaabel olemas, sellest polnud hullu. Kuid jällegi olidnemad süütud lambukesed.
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Põgenemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põgenemine   Põgenemine EmptyLaup Sept 26, 2009 4:21 pm

Nagu minu lannakegi . Kui ta on voodi peal ja ma tuppa astun teeb tema voodi peal sellise näo ,et mis nüüd ?Ma ei tea midai ja endal silmad suured kui kummitusel ! affraid affraid rabbit
Tagasi üles Go down
Nuusuk
Harjun!
Harjun!
Nuusuk


Postituste arv : 9
Age : 35
Asukoht : Tartu -Valga
Registration date : 16/10/2009

Põgenemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põgenemine   Põgenemine EmptyReede Okt 16, 2009 6:32 pm

Minu hiljuti saadud Nuusukile meeldib varahommikuti oma puuris ringi joosta ja möllata. Ning siis kui selle tralli peale üles ärkasin ja ümber keerasin avastasin ka ehmatusega et Nuusuk sealsamas madratsi peal mul.. Shocked
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Põgenemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põgenemine   Põgenemine EmptyEsm Okt 19, 2009 5:50 pm

Sellised need jänesed/küülikud kord juba on affraid What a Face Neutral
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Põgenemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põgenemine   Põgenemine Empty

Tagasi üles Go down
 
Põgenemine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Kaminatuba :: Minu küüliku jutud ja juhtumised-
Hüppa: