Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit?

Go down 
+2
Brunette
bunny
6 posters
AutorTeade
bunny
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 4
Registration date : 20/03/2009

Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit? Empty
PostitaminePealkiri: Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit?   Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit? EmptyEsm Apr 13, 2009 2:09 pm

Crying or Very sad minu lontu läheb täitsa pöördesse kui talle satub ninaulatusse ajakiri või paber. Kas see võib tulla sellest ,et tal mingist ainest puudu?
Tagasi üles Go down
Brunette
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Brunette


Postituste arv : 26
Age : 35
Asukoht : Tallinn / Kuressaare
Registration date : 21/03/2009

Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit?   Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit? EmptyReede Apr 17, 2009 9:17 pm

Sinu jänku pole ainuke...Sama on ka Plärtsuga,et mõni aiakiri või paberi leht siis kohe näksitakse see ära Neutral
Tagasi üles Go down
tups2005
Harjun!
Harjun!
tups2005


Postituste arv : 10
Registration date : 18/04/2009

Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit?   Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit? EmptyLaup Apr 18, 2009 2:04 pm

ükskord näris jänes pool mu venekeele kodusest tööst ära, mis oli maha kukkunud...järgmine päev oli õpetajale midagi origaalsemat öelda kui et "Koer sõi koduse töö ära".
Tagasi üles Go down
niirt
Kohalik!
Kohalik!
niirt


Postituste arv : 50
Age : 41
Registration date : 07/01/2009

Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit?   Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit? EmptyTeis Apr 28, 2009 5:10 pm

Mul sama asi, kui paber või papp on saadaval, siis kohe närima. Mul olid pappkarbid tükk aega nende kasutuses, et hea mängida ja noh ega nad kogu aeg ei närinud. Kui vaatasin, et närimine kisub pidevaks, et nad seda lausa sööma hakkavad, siis korjasin ära. Ma kuskilt lugesin, et kui nad hakkavad paberit lausa sööma siis tuleb see ära koristada, sest see võib neile ohtlikuks saada, seega soovitus, et kui söövad siis parem on paber nende ulatusest ära korjata.
Ka krohvitud seina lakkumine on üks meelistegevus, mida on harrastatud esimeset kojutulekupäevast, loomaarst ütles selle kohta, et see on normaalne, selles mõttes, et nad teevad seda. Miks seda ma ei tea.
Tagasi üles Go down
Raizzz
Harjun!
Harjun!



Postituste arv : 5
Registration date : 01/03/2009

Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit?   Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit? EmptyReede Mai 01, 2009 6:47 pm

mul paberi kallale päris ei kipu ... aga tapeet maitseb küll!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Epuke
Harjun!
Harjun!
Epuke


Postituste arv : 11
Asukoht : Läänemaa
Registration date : 14/10/2011

Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit?   Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit? EmptyKolm Märts 28, 2012 8:43 pm

Minu Jussule meeldib ka väga paber ja kuna mu raamaturiiul on madalal siis on enamus mu raamatuid ära näksitud. Veel meeldib talle närida laua jalgu aga oma närimiskivi on täitsa unarusse jätnud. Kõik muu tundub talle rohkem meldivat kuigi alguses näri ainutl närimiskivi. Kas keegi oskab soovitada kuidas saaksin teda võõrutada lauajalgade närimisest?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit?   Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kui jänks kipub sööma ajakirju vm. paberit?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Söögituba :: Mida küülik sööb-
Hüppa: