Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 tere

Go down 
3 posters
AutorTeade
marju15
Harjun!
Harjun!
marju15


Postituste arv : 7
Age : 36
Registration date : 30/01/2009

tere Empty
PostitaminePealkiri: tere   tere EmptyReede Jan 30, 2009 12:43 pm

mina ka nüüd pisikese jänku tüdruku omanik...
kui ma ausalt ütlen siis ma ei tea eriti jänestest midagi..
aga ta on väga armas..kui välja jätta et mu näpud on katki hammustatud
What a Face
Tagasi üles Go down
kity
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
kity


Postituste arv : 34
Registration date : 14/11/2008

tere Empty
PostitaminePealkiri: Re: tere   tere EmptyReede Jan 30, 2009 11:25 pm

Tere Sullegi! Miks sõrmed katki? Räägi rohkem endast ja oma jänkust! Very Happy
Oih, anna andeks. Ma küsisin valesti ja nüüd parandasin kohe ära. Tahtsin küsida, kui vana Su jänks siis on?
Tagasi üles Go down
marju15
Harjun!
Harjun!
marju15


Postituste arv : 7
Age : 36
Registration date : 30/01/2009

tere Empty
PostitaminePealkiri: Re: tere   tere EmptyPüh Veeb 01, 2009 4:38 pm

jänks on 3 kuu vanune...
ma ei tea ta tahab kogu aeg mind hammustada...
ta lakub mind hästi palju ja lõpuks hammustab...päris valus on..
selline mure ka et mul jänks on nii energiline ja hästi agresiivne...
kui vanalt hakkb jänestel jooksuaeg..
ta pissib nätuke punast väsrvi uriini...
muidu on hästi nunnu ja lõbus jänku tüdruk
Tagasi üles Go down
kity
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
kity


Postituste arv : 34
Registration date : 14/11/2008

tere Empty
PostitaminePealkiri: Re: tere   tere EmptyPüh Veeb 08, 2009 11:05 pm

Ole pai ja kirjuta nendest probleemidest alafoorumis "tervisemured"! Ma ei ole asjatundja, kuid mulle tundub, et teie jänksiga vajate abi. Siin alateemas jääb Su küsimus tähelepanuta. Mind ennast huvitaks ka, millest tuleb uriini punane värvus. See, et ta kipub käsi lakkuma ja närima- võib olla tingitud mingi aine puudusest. Või on jänkul mingi sisemine viga, millest pissivärvus, närvilisus ja närimine...misiganes. Embarassed
Tagasi üles Go down
niirt
Kohalik!
Kohalik!
niirt


Postituste arv : 50
Age : 41
Registration date : 07/01/2009

tere Empty
PostitaminePealkiri: Re: tere   tere EmptyKolm Veeb 18, 2009 4:30 pm

Tervist.
albino Hammustamise koha pealt niipalju, et minu omad ka aeg-ajalt näksivad mu sõrmi, aga nad otsivad miskit söödavat (teinekord kätel mingi juurvilja või muu toidu lõhn ja jänksidel väga hea haistmismeel), samas üks hammustab ka siis kui ta ei taha, et ma teda näpiksin kuid siis lükkab ta mind eemale veel ka pea ja käppadega.
tere 23367 Lakkumise kohta niipalju, et see suht sage nähtus jänkside juures, minu omad ka lakuvad nii käsi kui jalgu. Miks nad seda teevad, päris täpselt ma ei tea. Mõnikord kui tegemist mõne puuviljamahlaga mu kätel siis selge, et lakuvad seda, teinekord lakuvad niisama ja see peaks tähendama, et nad näitavad nii oma kiindumust. Kuna mul kaks jänest siis nad teinekord lakuvad-puhastavad ka teineteist, eks nad hoolitsevad nii I love you .
tere 23367 Kui jänes energiline, siis minu arust väga hea, agressiivsuse koha pealt niipalju, et küllap käib see sinu jänksi iseloomu juurde (mul ka üks agressiivsem, hammustab teinekord kui miskit ei meeldi, teine on aga mahe karvapall).
tere 23367 Suguküpseks saavad pikk-kõrvad umbes 3-4-5ndal elukuul, isased on suguküpsed kohe kui neil munandid -kuidas nüüd öelda- alla langevad, kõhust munandikottidesse langevad ehk siis juba umbes 3,5 elukuul. Minu teada küülikutel päris konkreetseid jooksuaegasid ei ole ja kui nad on juba kord suguküpseks saanud, siis on nad võimelised järglasi produtseerima.
tere 23367 Pissi kohta niipalju, et on üsna loomulik, et pissi värv muutub aeg-ajalt ning seepärast ei peaks eriti muretsema. Tavaliselt pissi värvus muutub taas normaalseks (oranzikaks) mõne päeva jooksul, mõnedel juhtudel ka maksimaalselt mõne nädala jooksul. Pissi värv sõltub paljudest teguritest. Näiteks punakas uriin tuleneb üldjuhul liigsest pigmentatsioonist uriinis, mis omakorda tuleneb mitmesugustest teguritest, mis ei tähenda, et pikk-kõrval on terviseprobleemid. Punakat pissi võib tekitada näiteks fakt, et jänks saab antibiootikume, on esimesed sügiskülmad, jänks on söönud kaselehti, porgandit, spinatit või muud toitu, mis sisaldab betakaroteeni. Väga harva on piss punast värvi kui uriinis leidub ka verd, mida aga üldjuhul palja silmaga ei näe. Sellisel juhul (piss punakas või roosakas) võivad jänksil olla terviseprobleemid ning oleks vaja pöörduda loomaarsti poole. (Ma isiklikult arvan, et su jänksi piss on punakas teatud toidust, mis ta saab, minu omad ka aeg-ajalt teevad punakat pissi, siis jälle ilusat läbipaistvat või kollasemat ja valkjat).
Tagasi üles Go down
Sponsored content





tere Empty
PostitaminePealkiri: Re: tere   tere Empty

Tagasi üles Go down
 
tere
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Tere
» Tere!
» Tere!
» tutvustame ennast
» Tere !!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küüliku küla :: Liikmed-
Hüppa: