Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kas emase ja isase küüliku võib ühte puuri panna?

Go down 
3 posters
AutorTeade
triini14
Olen uus!
Olen uus!
triini14


Postituste arv : 3
Age : 35
Registration date : 06/01/2009

Kas emase ja isase küüliku võib ühte puuri panna? Empty
PostitaminePealkiri: Kas emase ja isase küüliku võib ühte puuri panna?   Kas emase ja isase küüliku võib ühte puuri panna? EmptyTeis Jan 06, 2009 12:11 am

Kas emane ja isane sobivad ühte puuri?Ilma et nad mingi aja pärast peaks kiskuma minema.Neutral
Ja kas siis peab olema kaks "pissinurka" ja muid asju ka kaks?
Või piisab ühest?bom

Mul 1 a isane ja ka tibatilluke 6 kuune emane jänku..ma ei julge veel neid kokku lasta,kuna suur isane võib ära ta lämmatada..homme läheb suurem opile! Embarassed

Kuid ma üritan nad mingi mõne kuu pärast kokku lasta..ja siis tahaks nad ilusti ühte suurde puuri panna( selles laiutab präägu Isane) cheers
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Kas emase ja isase küüliku võib ühte puuri panna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas emase ja isase küüliku võib ühte puuri panna?   Kas emase ja isase küüliku võib ühte puuri panna? EmptyTeis Jan 06, 2009 9:52 pm

Kui on kastreeritud, siis v6ib ikka panna, anult esimestel p2evadel peab vaatama, et ei l2heks kaklema.

Nuuu, nannu v6i kyylikla vastust v6iks ka oodata, sest nemad teavad sellest k6ige paremini.
Tagasi üles Go down
triini14
Olen uus!
Olen uus!
triini14


Postituste arv : 3
Age : 35
Registration date : 06/01/2009

Kas emase ja isase küüliku võib ühte puuri panna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas emase ja isase küüliku võib ühte puuri panna?   Kas emase ja isase küüliku võib ühte puuri panna? EmptyTeis Jan 06, 2009 10:20 pm

Aga kas suuruse vahe ei loe?
Isane tillukest ära ei talla või tapa? Neutral

Korra proovisime, isane hakkas taha keerama kohe.
Aga täna käisime isasega opil..nüüd ta uimane nagu kana
Wink

Kuid ei julge siiski veel neid katsetada..
Tagasi üles Go down
Tupsu94
Kohalik!
Kohalik!
Tupsu94


Postituste arv : 47
Age : 24
Asukoht : Kuusalu vald, Kahala küla , Harjumaa
Registration date : 27/12/2009

Kas emase ja isase küüliku võib ühte puuri panna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas emase ja isase küüliku võib ühte puuri panna?   Kas emase ja isase küüliku võib ühte puuri panna? EmptyTeis Juun 22, 2010 5:51 am

Mu sugulasel on ka isane ja emane ühes puuris.Aga isane on kastreeritud.Sest muidu nad hakkavad ju poegi tegema.Ja nüüd nende söögi,ja joogi asjadest.Ei peaks panema kahte hädapotti,aga muidugi võib,sest kui pott on nurgas,kuhu peamiselt nad teevad häda,siis nad hakkavad sinna häda ka tegema...
Söögikausi võib ühe panna..ja ka ühe joogipudeli aint üheliitrise,ja siis peab igapäev vett vahetama,ning vaatama et see puhas oleks.Poes on müügil kaste,mis tulevad ülalt lahti,ja on jänkule head.On hea osta mõlemale see kast,sest kui nad peavad pikka sõitu olema koos,neil hakkab ju kitsas ja palav.. Kas emase ja isase küüliku võib ühte puuri panna? 23367
Tagasi üles Go down
https://lontu.own0.com
Sponsored content





Kas emase ja isase küüliku võib ühte puuri panna? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas emase ja isase küüliku võib ühte puuri panna?   Kas emase ja isase küüliku võib ühte puuri panna? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kas emase ja isase küüliku võib ühte puuri panna?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» puuri puhastusest
» Puuri sisustusest?
» puuri suurusest?
» Puuri saamisest?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Teemad millel pole alafoorumit-
Hüppa: