Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mänguasjad.

Go down 
+2
kraatse
RabbitLover
6 posters
AutorTeade
RabbitLover
Harjun!
Harjun!
RabbitLover


Postituste arv : 9
Age : 28
Asukoht : Saaremaa/ Tallinn
Registration date : 14/08/2008

Mänguasjad. Empty
PostitaminePealkiri: Mänguasjad.   Mänguasjad. EmptyReede Aug 15, 2008 2:49 pm

Vaatasin kõik teemad läbi ja see tundus kõige sobivam postituse tegemiseks, vabandan kui ebasobiv koht Smile

Et siis milliseid mänguasju teie jänkud eelistavad? Minu jänksile ostsin kunagi plastikust palli kus oli kõristi sees, sellega ei teind ta midagi ja üldse ei olnud ta eriti mänguhimuline.
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Mänguasjad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mänguasjad.   Mänguasjad. EmptyLaup Aug 16, 2008 11:22 am

Me ostsime kohe kassidele mõeldud palli, kus oli hiir sees. See oli jänese pea suurune. Pärast seda ostis ema hästi palju kassidele mõeldud mängupalle ja kui nüüd jänksid tahavad viha välja elada siis hammastega viskavad mööda puuri ringi ja veeretavad Mänguasjad. 23367
Tagasi üles Go down
MirtelMiisa
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
MirtelMiisa


Postituste arv : 36
Registration date : 30/12/2008

Mänguasjad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mänguasjad.   Mänguasjad. EmptyTeis Dets 30, 2008 11:06 pm

Minu jänkule meeldib maiusepall. Ta veeretab seda ninaga ja maiused kukuvad välja.
Tagasi üles Go down
kity
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
kity


Postituste arv : 34
Registration date : 14/11/2008

Mänguasjad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mänguasjad.   Mänguasjad. EmptyKolm Dets 31, 2008 6:08 pm

Meie ei ole sellepeale tulnud, millist mänguasja toajänesele teha, sest kui tal tuleb mänguisu peale, siis võtab oma joogitopsi hambusse ja tuiskab mööda tuba ja mööblit majas ringi. Suurem lontu on meil tallis ja aeg-ajalt saab oma ruumist vabalt hobuste vahekäiku jalutama minna. Tema on rohkem uudistaja tüüpi, tore on vaadata, kuidas ta suksusid uste vahelt nuhutab. Süles armastab ka olla. Aga mänguasjade peale ei ole osanud mõelda. Kas jänestel peaks siis ilmtingimata mingi asi olema?
Embarassed
Tagasi üles Go down
hopsik
Harjun!
Harjun!
hopsik


Postituste arv : 15
Asukoht : võru
Registration date : 06/07/2009

Mänguasjad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mänguasjad.   Mänguasjad. EmptyTeis Juul 07, 2009 10:12 pm

Minu jänksile meeldib hullult torudega mängida. Kuna ta on suht väike jookseb oma puuris ringi, poeb torudest läbi ja hüppab üle. Torudeks on mul dernaa¾i torud. Ma ostsin talle ka maiuse palli aga eriti ta küll tollega ei tegele. Mänguasjad. Img0401uth
Tagasi üles Go down
http://hopsik.onepagefree.com
sherlyna
Kohalik!
Kohalik!
sherlyna


Postituste arv : 57
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 14/05/2009

Mänguasjad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mänguasjad.   Mänguasjad. EmptyKolm Juul 08, 2009 2:10 pm

Meil ka samasugune sinine maiusepall nagu Hopsikulgi. Hopsa ka alguses ei tegelenud sellega, aga nüüd meeldib talle sealt kaerahelbied süüa. Mänguasja põhimõtte on ta keansti selgeks saanud Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mänguasjad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mänguasjad.   Mänguasjad. Empty

Tagasi üles Go down
 
Mänguasjad.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Hooldus ja varustus-
Hüppa: