Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Ei joo????

Go down 
+3
vanatammetalu
Kyylikla
kikii
7 posters
AutorTeade
kikii
NB! Rikub autoriõigusi!
kikii


Postituste arv : 23
Age : 32
Asukoht : eestii
Registration date : 16/02/2008

Ei joo???? Empty
PostitaminePealkiri: Ei joo????   Ei joo???? EmptyLaup Veeb 16, 2008 3:15 pm

Eelmine jänes jõi oma jogipudelist korralikult,muidugi pole see jänestele vaid rottidele aga samasuguse süsteemiga ikka .Uus jänes ainult hõõrub seda oma lõuaga,et näidata,et see kuulub talle!

Panin ööseks igaks juhuks raskemat sorti kausi puuri et ta sealt juua saaks kui ta juhul ei oska!

Ta on täie tervise juures aga ma ei ole teda joomas näinud...
Tagasi üles Go down
Kyylikla
Administraator
Administraator
Kyylikla


Postituste arv : 231
Age : 38
Asukoht : Harjumaa,kuusalu
Registration date : 10/02/2008

Ei joo???? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei joo????   Ei joo???? EmptyLaup Veeb 16, 2008 3:44 pm

Probleem võib seineda ka selles et sa lihtsalt ei ole näinud kas ta joob või ei.
Tagasi üles Go down
http://rabbit.pri.ee
vanatammetalu
Harjun!
Harjun!



Postituste arv : 8
Registration date : 05/06/2009

Ei joo???? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei joo????   Ei joo???? EmptyReede Juun 05, 2009 3:51 pm

võib ka nii olla! scratch
Tagasi üles Go down
päikesejänku
Harjun!
Harjun!



Postituste arv : 14
Age : 49
Asukoht : tallinn nõmme
Registration date : 29/08/2009

Ei joo???? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei joo????   Ei joo???? EmptyKolm Sept 30, 2009 10:06 am

Sama mure 1 jänks joob minu nähes aga teist pole näinud ,et jooks pudelist! Ja selle ühele ma ka õpetasin joomist, st alguses ei joonud! Vaatasin kas vesi väheneb pudelist! No
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Ei joo???? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei joo????   Ei joo???? EmptyKolm Sept 30, 2009 7:13 pm

hmmmm......Kas ta sealt kausist joob ? Äkki peaks loomaarstilt küsima või õige jäneste puuri ostma ! silent
Tagasi üles Go down
lontkõrv
Harjun!
Harjun!
lontkõrv


Postituste arv : 12
Age : 28
Asukoht : Rakvere
Registration date : 03/08/2010

Ei joo???? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei joo????   Ei joo???? EmptyTeis Aug 03, 2010 8:12 pm

Mul oli alguses oma küülikuga ka nii, et ei joonud. Me olime ta alles saanud ka, äkki oli veel harjumata?Aga paari päeva pärast jõi ta korralikult juba Very Happy
Tagasi üles Go down
aganatüdruk
Harjun!
Harjun!
aganatüdruk


Postituste arv : 8
Age : 32
Registration date : 01/08/2010

Ei joo???? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei joo????   Ei joo???? EmptyTeis Aug 03, 2010 8:36 pm

Ma panin oma küülikule alguses sellise rulliga, kõige tavalisema joogipudeli, sealt jõi ilusti. Kui aga ostsin talle uue puuri, oli seal sees sellise teistsuguse süsteemiga joogipudel. Kartsin, et sealt ta küll jooma ei hakka. Tundus küülikule kuidagi raskem vms, aga paari päeva pärast oli see ka selge, kuidas teise süsteemiga pudelist juua:) Ma arvan, et küülik peaks tundma ju vee lõhna ja proovima vett kätte saada, küll ta siis hakkama saab Smile Kui alguses mitte, siis pärast kindlasti ma loodan Smile
Tagasi üles Go down
http://helenpihlak.blogspot.com
Sponsored content





Ei joo???? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei joo????   Ei joo???? Empty

Tagasi üles Go down
 
Ei joo????
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Söögituba :: Söömismured-
Hüppa: