Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Reisimine Soome.

Go down 
+3
Küülikuarmastaja
Kyylikla
helen97
7 posters
AutorTeade
helen97
Kohalik!
Kohalik!
helen97


Postituste arv : 64
Age : 26
Asukoht : Tallinn,Mustamäe
Registration date : 08/07/2008

Reisimine Soome. Empty
PostitaminePealkiri: Reisimine Soome.   Reisimine Soome. EmptyTeis Juul 08, 2008 2:17 pm

Ma lähen Soome ja ma tahaksin oma küüliku kaasa võtta aga ma ei tea kas mingi süst peab ka olema tehtud või peab olema mingi pilet või saan ta lihtsalt kaasa võtta?


Viimati muutis seda Küülikuarmastaja (Teis Juul 08, 2008 4:03 pm). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Ma panin sulle tiitli, kuna sa paned postitustesse tohutult smaile! Seekord parandasin!)
Tagasi üles Go down
Kyylikla
Administraator
Administraator
Kyylikla


Postituste arv : 231
Age : 38
Asukoht : Harjumaa,kuusalu
Registration date : 10/02/2008

Reisimine Soome. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimine Soome.   Reisimine Soome. EmptyTeis Juul 08, 2008 5:05 pm

Süstidest peaks olema tehtud VHD-vaktsiin aga paberitest ei tea kahjuks midagi.Aga äkki jänks oskab sellekohta midagi öelda,sest ta arvatavasti on toonud küülikuid eestisse jne.
Tagasi üles Go down
http://rabbit.pri.ee
helen97
Kohalik!
Kohalik!
helen97


Postituste arv : 64
Age : 26
Asukoht : Tallinn,Mustamäe
Registration date : 08/07/2008

Reisimine Soome. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimine Soome.   Reisimine Soome. EmptyTeis Juul 08, 2008 6:23 pm

aga kas see süst peab tingimatta olema tehtud Question
Tagasi üles Go down
Kyylikla
Administraator
Administraator
Kyylikla


Postituste arv : 231
Age : 38
Asukoht : Harjumaa,kuusalu
Registration date : 10/02/2008

Reisimine Soome. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimine Soome.   Reisimine Soome. EmptyTeis Juul 08, 2008 6:25 pm

Võimalik,et ei pea aga ootame kui jänks satub siia lugema siis äkki tema oskab sellekohta midagi öelda.
Tagasi üles Go down
http://rabbit.pri.ee
helen97
Kohalik!
Kohalik!
helen97


Postituste arv : 64
Age : 26
Asukoht : Tallinn,Mustamäe
Registration date : 08/07/2008

Reisimine Soome. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimine Soome.   Reisimine Soome. EmptyTeis Juul 08, 2008 6:51 pm

kes see Jänks on?


Viimati muutis seda Kyylikla (Teis Juul 08, 2008 6:53 pm). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Jänks on üks siinsete foorumite administraator ja küülikute kasvataja.)
Tagasi üles Go down
Küülikuarmastaja
Moderaator
Moderaator
Küülikuarmastaja


Postituste arv : 97
Age : 23
Registration date : 27/06/2008

Reisimine Soome. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimine Soome.   Reisimine Soome. EmptyKolm Juul 09, 2008 8:52 am

Tagasi üles Go down
jänks
Administraator
Administraator
jänks


Postituste arv : 110
Age : 57
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 18/02/2008

Reisimine Soome. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimine Soome.   Reisimine Soome. EmptyKolm Juul 09, 2008 11:27 am

Kääbusküülikutele ei pea tegema VHD vaksiini ,sest seda vaksiini ei müüda eestis ilma ettetellimatta ja seda kasutavad suured küülikufarmid ,ette tellimisel teatud kogus aasta peale . Te peaksite tegema ainult Müksoreeni (haiguse nimi on Müksomatoos) ,seda vaksiini on eestis olemas. Müksoreeni vaksiin hoiab ära haiguse mida levitavad kärpsed ja sääsed kevadel. Razz
Tagasi üles Go down
http://rabbitfarm.planet.ee
helen97
Kohalik!
Kohalik!
helen97


Postituste arv : 64
Age : 26
Asukoht : Tallinn,Mustamäe
Registration date : 08/07/2008

Reisimine Soome. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimine Soome.   Reisimine Soome. EmptyKolm Juul 09, 2008 11:36 am

Minul on Lontkõrv-kääbusküülik.Aga saan siis täiesti vabalt minna Soome koos oma jänesega.
Tagasi üles Go down
helen97
Kohalik!
Kohalik!
helen97


Postituste arv : 64
Age : 26
Asukoht : Tallinn,Mustamäe
Registration date : 08/07/2008

Reisimine Soome. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimine Soome.   Reisimine Soome. EmptyKolm Juul 09, 2008 1:37 pm

Aga kui ma ei tee seda süsti kas siis mind ei lasta üle piiri Question
Tagasi üles Go down
jänks
Administraator
Administraator
jänks


Postituste arv : 110
Age : 57
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 18/02/2008

Reisimine Soome. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimine Soome.   Reisimine Soome. EmptyKolm Juul 09, 2008 2:10 pm

Üldiselt ei kontrollita hetkel ülepiiri minevaid loomi ,piirid on ju vabad . Ja praegu pole ka eestis ju suuremaid küülikute haigusjuhte ,et peaks üle piiri minevaid loomi rohkem kontrollima. Aga tehakse pistelisi tokumendi kontrolle ,siis võib juhtuda ,et tahetakse teada kas on vaksineeritud ja näha vaksineerimistunnistust.
Tagasi üles Go down
http://rabbitfarm.planet.ee
helen97
Kohalik!
Kohalik!
helen97


Postituste arv : 64
Age : 26
Asukoht : Tallinn,Mustamäe
Registration date : 08/07/2008

Reisimine Soome. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimine Soome.   Reisimine Soome. EmptyKolm Juul 09, 2008 2:30 pm

ma ei tea kas ma nüüd võtan oma jänese kaasa kuigi ma tahaks teda nii väga kaasa võtta aga mul pole talle mingit süsti tehtud ega mingisuguseid pabereid pole tal ka Crying or Very sad .
Tagasi üles Go down
nannu
Kohalik!
Kohalik!
nannu


Postituste arv : 58
Age : 35
Asukoht : harjumaa
Registration date : 10/02/2008

Reisimine Soome. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimine Soome.   Reisimine Soome. EmptyKolm Juul 09, 2008 4:06 pm

jämks kirjutas ju,et nad tahavad näha siis ainult vaktsiineerimisetunnistust vms .Seda selleks,et teada saada kas loom on vaktsineeritud või mitte.
Tagasi üles Go down
http://www.freewebs.com/ruigamid
helen97
Kohalik!
Kohalik!
helen97


Postituste arv : 64
Age : 26
Asukoht : Tallinn,Mustamäe
Registration date : 08/07/2008

Reisimine Soome. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimine Soome.   Reisimine Soome. EmptyKolm Juul 09, 2008 4:14 pm

No,siis ma pean ta vaksineerima ja siis ma saan ned paberid.
Tagasi üles Go down
Kyylikla
Administraator
Administraator
Kyylikla


Postituste arv : 231
Age : 38
Asukoht : Harjumaa,kuusalu
Registration date : 10/02/2008

Reisimine Soome. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimine Soome.   Reisimine Soome. EmptyKolm Juul 09, 2008 4:17 pm

jamh....vaktsineerid ära ja korras.Ma tellisin täna enda küüülikutele vaktsiinid.Järgmine nädal saan kätte.
Seega mainin,et vaktsiin tuleb kliinikus enamasti ette tellida,sest kohapeal ei pruugi neil neid vaktsiine olla.
Tagasi üles Go down
http://rabbit.pri.ee
helen97
Kohalik!
Kohalik!
helen97


Postituste arv : 64
Age : 26
Asukoht : Tallinn,Mustamäe
Registration date : 08/07/2008

Reisimine Soome. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimine Soome.   Reisimine Soome. EmptyKolm Juul 09, 2008 4:21 pm

kui palju see vaksineerimine maksab.
Tagasi üles Go down
jänks
Administraator
Administraator
jänks


Postituste arv : 110
Age : 57
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 18/02/2008

Reisimine Soome. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimine Soome.   Reisimine Soome. EmptyKolm Juul 09, 2008 4:59 pm

Pabereid (tõutunnistust) ei pea küülikul olema ,ainult võidakse küsida vaksineerimistunnistust ,mille annab Teile vet arst kes küülikut vaksineerib. Vaksiini kohta niipalju ,et ühes pudelis on kokku vaksiini 20 küüliku jaoks(väiksemaid pudeleid pole olemas) . Kui pudel avatakse siis säilib vaksiin avatuna 2 tundi ,seepärast on parem kui sinna kliiniku läheks vaksineerima korraga rohkem küülikuid. Sellest sõltub ka vaksineerimise hind ,kui arst teab ,et tuleb vaksineerima rohkem küülikuid, maksab vaksineerimine vähem,kui lähete ühe küülikuga siis maksate terve pudeli hinna (vaksiin+vaksineerimine). Seepärast ei võta ka kliinikud seda vaksiini endale kliinikusse sisse ,vaid ainult tellimise peale tuuakse. Exclamation
Tagasi üles Go down
http://rabbitfarm.planet.ee
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

Reisimine Soome. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimine Soome.   Reisimine Soome. EmptyPüh Juul 12, 2009 10:56 pm

Tartus maksab müksomatoosi vastu vaktsineerimine 120.- + visiiditasu.
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
Katzi
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 4
Age : 36
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 08/11/2009

Reisimine Soome. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimine Soome.   Reisimine Soome. EmptyPüh Nov 08, 2009 1:42 pm

Käisin Tallinnas küülikute spetsialisti juures, ja tema kuulis esmakordselt, et keegi tahab oma jänest vaktsineerida või kiibistada. Kuna olin ise ka reisile minemas siis oli vaja teada igasugust informatsiooni. Üks arst ytles meile et meil on vaja loomapassi pluss kõik vaktsiinid ja kiibistamist jne jne. Siis käisime selle spetsialisti juures. Tuli välja, et mitte midagi ei ole vaja!!!!! Inglismaale minekuga pidi karmim teema olema, pole täpsemalt uurinud. Igatahes siin mujal Euroopas pole meil probleeme olnud, isegi bulgaarias, kus piirid ja serbias, mitte midagi ei kysitud ei tahetud teada. Täitsa vabalt võib jänesega reisida! Kui soojale maale, siis vaja teda koguaeg jahutada. Meie jänks käis meiega Itaalias ja portugalis ning muidugi see Serbia, kus 45 kraadi sooja. Saime ilusti hakkama! Saate ka teie;)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Reisimine Soome. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reisimine Soome.   Reisimine Soome. Empty

Tagasi üles Go down
 
Reisimine Soome.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Kaminatuba :: Küülikuga reisima-
Hüppa: