Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Süguküpseks saamine

Go down 
4 posters
AutorTeade
visnapuu
Olen uus!
Olen uus!
visnapuu


Postituste arv : 2
Age : 35
Asukoht : Laeva
Registration date : 06/07/2008

Süguküpseks saamine Empty
PostitaminePealkiri: Süguküpseks saamine   Süguküpseks saamine EmptyPüh Juul 06, 2008 10:32 pm

Mu pisike isane Jänks saab kohe 20. juulil suguküpsesks aga juba ta otsib endale tüdrukut. Tihtipeale ta isegi nõkutab ennast minu või siis kellegi teise jala küljes. Hakkab juba kahju temast. Kas on kõige õigem lasta ta ära lõigata, või oleks kasulikum otsida tüdruk? Ja kui otsida siis kuidas leida? See ei ole ju kõige kergem ülesanne.
Tagasi üles Go down
Kyylikla
Administraator
Administraator
Kyylikla


Postituste arv : 231
Age : 38
Asukoht : Harjumaa,kuusalu
Registration date : 10/02/2008

Süguküpseks saamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süguküpseks saamine   Süguküpseks saamine EmptyEsm Juul 07, 2008 9:01 am

See,et isane küülik hakkab oodatust varem tüdrukut otsima on üsna tavaline nähtus.Soovitaks parem ära steriliseerida,sest kui muretseda talle tüdruk siis pead sa ka nende poegade eest hoolitsema ja neile kodud otsima.
Tagasi üles Go down
http://rabbit.pri.ee
nuuu
Administraator
Administraator
nuuu


Postituste arv : 76
Age : 30
Asukoht : rakvere
Registration date : 13/03/2008

Süguküpseks saamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süguküpseks saamine   Süguküpseks saamine EmptyNelj Juul 10, 2008 12:22 am

Mõtlen sama mida kyylikla ja isegi kui sa võtad emase juurde ja tuleb pesakond ja sa leiad kõikidele poegadele kodu, siis aja möödudes hakkavad küülikud jälle paaritama ja lõpp kokkuvõttes peaksid ikka küüliku ära steliseerima. Ise arvan nüüd naljaga pooleks, et võta küülikule kassipoeg seltsiks küll küülik ajab asja temaga ära mängult Laughing See on nüüd naljaga pooleks öeldud, aga tean mitmeid inimesi kes võtavad küülikule kassipoja kaaslaseks ja isane küülik vahest '' kargab'' ka oma mängu sõpra. Meil on näiteks koer küülikuga sõber ja kui koer esikusse heidab, siis vahest hakkab meie küülik ka oma asja ajama koera peal.
Kuid soovitan steliliseerida sul küüliku või võtta kass Smile
Tagasi üles Go down
sandrell
Harjun!
Harjun!
sandrell


Postituste arv : 12
Age : 30
Asukoht : Pärnu
Registration date : 25/04/2008

Süguküpseks saamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süguküpseks saamine   Süguküpseks saamine EmptyKolm Aug 06, 2008 8:40 pm

Tekkis ka endal sama küsimus, kas kastreerida v tüdrukut. Arstijuures sai ka käidud, aga arst seletas nõnda:"Tihtipeale kui küülik toodakse kastreerimiseks või stiriliseerimiseks, surevad nad infarkti tõttu ära" Seega on se päris ohtlik ning riskantne Neutral
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/sandrell
Kyylikla
Administraator
Administraator
Kyylikla


Postituste arv : 231
Age : 38
Asukoht : Harjumaa,kuusalu
Registration date : 10/02/2008

Süguküpseks saamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süguküpseks saamine   Süguküpseks saamine EmptyEsm Aug 25, 2008 4:27 pm

Mina ütleks kastreerimise kohta seda,et kui sul on ainult üks küülik või kaks...(mõlemad emased) siis pole eriti põhjust teda lasta kastreerida!
Tagasi üles Go down
http://rabbit.pri.ee
Sponsored content





Süguküpseks saamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süguküpseks saamine   Süguküpseks saamine Empty

Tagasi üles Go down
 
Süguküpseks saamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Pojad-
Hüppa: