Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Tirtsutamine ?

Go down 
2 posters
AutorTeade
camelon
Olen uus!
Olen uus!
camelon


Postituste arv : 2
Registration date : 23/06/2008

Tirtsutamine ? Empty
PostitaminePealkiri: Tirtsutamine ?   Tirtsutamine ? EmptyEsm Juun 23, 2008 12:42 pm

Tere!

Mul on lontkõrv kääbusküülik emane. Ta on 6 kuune. Kas on võimalik, et tal nüüd miski "poissjänku" vajadus on? jookseb ringi nagu hulluke, pissi on punast värvi ja teeb kurja häält.
Ja kas jäneseid kastreritakse ka nagu kiisusid, kuid emaseid vist ei saa.. või mismoodi?
Ja huvitav kui tihti üldse jänkud poegivad või "poissjänkut" tahavad?


Tänades! Smile
Tagasi üles Go down
jänks
Administraator
Administraator
jänks


Postituste arv : 110
Age : 57
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 18/02/2008

Tirtsutamine ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tirtsutamine ?   Tirtsutamine ? EmptyTeis Juun 24, 2008 11:59 am

Küülikud indlevad üsna tihti ,kindlat innaaega neil pole. Kui paaritust innaajal ei toimu siis umbes 12-14 päeva pärast otsivad nad uuesti . Kuigi mõned emased on võimelised paarituma ka iga 6 päeva tagant.
sunny
Steriliseerida saab emaseid küülikuid alates 6 kuust . Teil tuleb vaid leida vetetrinaar ja minna temaga kliinikusse.
Tagasi üles Go down
http://rabbitfarm.planet.ee
camelon
Olen uus!
Olen uus!
camelon


Postituste arv : 2
Registration date : 23/06/2008

Tirtsutamine ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tirtsutamine ?   Tirtsutamine ? EmptyTeis Juun 24, 2008 9:33 pm

Aga kas see küülikutele kuidagi mõjub ka või (tervis), kui nad ära steliseeritakse? Ja mismoodi see steliseerimine käib?
Ja kas inna ajal ongi jänkude pissi punaka tooniga?

Kuid üleüldse, mitu korda aastas jänkud poegi saavad?

Tänud!
Tagasi üles Go down
jänks
Administraator
Administraator
jänks


Postituste arv : 110
Age : 57
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 18/02/2008

Tirtsutamine ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tirtsutamine ?   Tirtsutamine ? EmptyTeis Juun 24, 2008 10:50 pm

Seda ei oska küll öelda kuidas see steriliseerimine neile mõjub ,see on vist igal küülikul erinev ja oleneb nende tervise tugevusest. Kogemused endal selles osas puuduvad ,seega ei oska öelda mis täpselt neil ära lõigatakse . Exclamation
Ütluste järgi tean ,et nad pidid peale steriliseerimist olema palju rahulikumad ja seltsima ka teiste loomadega paremini.

Nende pissi punakas toon ei ole tingitud innaajast ,pigem on see toidust mida ta Teil sööb (värskest rohust,peedist,porgandist ,õunast ,kuivtoidusegus olevatest toiduainetest ,jne).

Küülikud võivad poegi saada aastas keskmiselt 4-6 pesakonda (lihatootmis farmised võidakse ka paaritatakse küülikuid kuni 11 korda aastas ,aga siis neid kasutatakse aktiivselt ainult 1 aasta ja prakeeritakse karjast välja).
Tagasi üles Go down
http://rabbitfarm.planet.ee
Sponsored content





Tirtsutamine ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tirtsutamine ?   Tirtsutamine ? Empty

Tagasi üles Go down
 
Tirtsutamine ?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Käitumine-
Hüppa: