Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kust saada õuepuuri?

Go down 
+3
nannu
ilrek
kraatse
7 posters
AutorTeade
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Kust saada õuepuuri? Empty
PostitaminePealkiri: Kust saada õuepuuri?   Kust saada õuepuuri? EmptyEsm Juun 16, 2008 8:49 am

Me tahame osta õuepuuri.Kas keegi teab kust neid saab?


Viimati muutis seda Kyylikla (Esm Juun 16, 2008 11:36 am). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Tõstsin postituse uude teemasse.)
Tagasi üles Go down
ilrek
No enam ma siit ei liigu!
No enam ma siit ei liigu!
ilrek


Postituste arv : 129
Registration date : 23/03/2008

Kust saada õuepuuri? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada õuepuuri?   Kust saada õuepuuri? EmptyTeis Juun 17, 2008 11:51 am

Ferplastil on õuepuur olemas, äkki saab mõnes loomapoes tellida. Aga kõige parem on see ise teha.
Tagasi üles Go down
nannu
Kohalik!
Kohalik!
nannu


Postituste arv : 58
Age : 35
Asukoht : harjumaa
Registration date : 10/02/2008

Kust saada õuepuuri? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada õuepuuri?   Kust saada õuepuuri? EmptyReede Juun 20, 2008 1:25 pm

Õuepuuri saab ka ise edukalt tehtud.
Võid vaadata:
Erinevad välipuurid
Puur
Puur
Mõningad õpetused
Puur
Tagasi üles Go down
http://www.freewebs.com/ruigamid
helen97
Kohalik!
Kohalik!
helen97


Postituste arv : 64
Age : 26
Asukoht : Tallinn,Mustamäe
Registration date : 08/07/2008

Kust saada õuepuuri? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada õuepuuri?   Kust saada õuepuuri? EmptyKolm Juul 09, 2008 11:46 am

Paljudest kohtadest saab õuepuuri sa võid ise teha või tellid loomapoest või vaatad kas soov.ee-st,kuldnebors.ee-st. Cool
Tagasi üles Go down
jänks
Administraator
Administraator
jänks


Postituste arv : 110
Age : 57
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 18/02/2008

Kust saada õuepuuri? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada õuepuuri?   Kust saada õuepuuri? EmptyKolm Juul 09, 2008 12:45 pm

Kui otsite küülikute välipuuride müüki Kuldsest Börsist või Soovist ,siis peate vaatama rubriiki PÕLLUMAJANDUS- põllumajandustarvikud. Selles rubriigis pakutakse õueküülikupuure. Lemmikute müügi all olevas tarvikute rubriigis õue puure ei pakuta.
Tagasi üles Go down
http://rabbitfarm.planet.ee
nannu
Kohalik!
Kohalik!
nannu


Postituste arv : 58
Age : 35
Asukoht : harjumaa
Registration date : 10/02/2008

Kust saada õuepuuri? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada õuepuuri?   Kust saada õuepuuri? EmptyKolm Juul 09, 2008 4:03 pm

Praegu ei olnud ei soov.ee-s ega ka kuldnebors.ee-s väliküülikupuure müüa.
Tagasi üles Go down
http://www.freewebs.com/ruigamid
nuuu
Administraator
Administraator
nuuu


Postituste arv : 76
Age : 30
Asukoht : rakvere
Registration date : 13/03/2008

Kust saada õuepuuri? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada õuepuuri?   Kust saada õuepuuri? EmptyNelj Juul 10, 2008 12:29 am

Sa võid minna ehitus poodi osta rull võrku mis peaks jääma hinnavahemikku 125-200 (Oleneb võrgu suurusest ja pikkusest) Ja lihtsalt paned selle õue murule ringikujuliselt maha ja vaata, et mingi puu plaat kataks poolenisti pealt seda aedikut, et küülikul oleks varju ka minna. Muidugi vahest hakkavad küülikud ennast välja kaevama sealt ja selleks soovitan sul maha ka panna võrk Smile
Tagasi üles Go down
Kiki
Olen uus!
Olen uus!
Kiki


Postituste arv : 1
Registration date : 01/06/2009

Kust saada õuepuuri? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada õuepuuri?   Kust saada õuepuuri? EmptyEsm Juun 01, 2009 11:32 pm

Sellega tuleb jah, ettevaatlik olla.
Minu jänks kaevas end välja, öösel. Õnneks ajasid mu bernhardiinid ta auto alla ja kui nad olid umbes pool tundi ümber auto haukunud, ärkas isa üles ja läks vaatama. Õnneks lõppes kõik hästi Smile
Tagasi üles Go down
nuuu
Administraator
Administraator
nuuu


Postituste arv : 76
Age : 30
Asukoht : rakvere
Registration date : 13/03/2008

Kust saada õuepuuri? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada õuepuuri?   Kust saada õuepuuri? EmptyNelj Juun 04, 2009 2:49 pm

Kõige parem ongi alla ka panna võrk , sest jänes /küülik võib sealt ennast välja kaevata .
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kust saada õuepuuri? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada õuepuuri?   Kust saada õuepuuri? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kust saada õuepuuri?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Puur-
Hüppa: