Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Pesemine??

Go down 
+2
liira
liina
6 posters
AutorTeade
liina
Harjun!
Harjun!
liina


Postituste arv : 24
Age : 36
Registration date : 16/02/2008

Pesemine?? Empty
PostitaminePealkiri: Pesemine??   Pesemine?? EmptyLaup Veeb 16, 2008 3:07 pm

Võib natuke imelik tunduda,aga mul selline küsimus...
Mul angoorajänes,valge kah veel;)) Puuri põhjas pole midagi,pissil käib juba täitsa ilusti oma pissunurgas. Aga ta armastab (magada või lihtsalt )söömise ajaks sinna hüpata-heinasõime .Ei tea kas sellest,aga käppade alused väga kollased.Puuri põhi on küll kogu aeg puhas hoitud. Kõhualt,õigemini siis tagumisest otsast;)) kah kollane. Ise ta ei pese või ei saa sellega hakkama,pigem
Ja nüüd siis lõpuks küsimus-kas te pesete kah kuidagi oma nunnusid? Kuidas ja millega? Ega tavaline kraanivesi käppasid küll puhtaks ei teinud...pissilaigule aitab;))
Tagasi üles Go down
liira
NB! Rikub autoriõigusi!
liira


Postituste arv : 17
Registration date : 02/03/2008

Pesemine?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pesemine??   Pesemine?? EmptyEsm Märts 10, 2008 5:34 pm

See on täiesti normaalne,et su küülikul on kollased jala talla alused sest ta ju käib oma allapanu ses ja ikka juhtub,et laseb mööda jne...ja siis määrduvadki jalad ära aga see ei tee küülikule midagi ja see et sa arvad et ta ei saa pesemisega hakkama see küll tõsi vaevalt on sest see pisiis laigud jne... ei tule kergelt maha nii,et.... tongue albino rendeer Very Happy
Tagasi üles Go down
MirtelMiisa
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
MirtelMiisa


Postituste arv : 36
Registration date : 30/12/2008

Pesemine?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pesemine??   Pesemine?? EmptyReede Jan 02, 2009 2:15 pm

Kas on normaalne ,et ma pesen oma jänest 2 korda nädalas. Talle endale ei meeldi üldse pesemas käia ,aga kui ma ei peseks siis ta haiseks.
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Pesemine?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pesemine??   Pesemine?? EmptyReede Jan 02, 2009 5:39 pm

Mis m6ttes pesemas?

Kyylikuid ei tohi yleni pesta, metskyylikud on teine asi aga ikkagi.



Meie j2nestel on tallaalused koguaeg kollakad olnud, ainult pissipiirkonda peseme leige veega.
Tagasi üles Go down
jänkuke11
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
jänkuke11


Postituste arv : 40
Age : 23
Asukoht : Eesti, Valga
Registration date : 12/12/2011

Pesemine?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pesemine??   Pesemine?? EmptyPüh Jan 08, 2012 4:38 pm

Minul on samuti valge küülik ( kõrvad ja selja peal paar musta täppi) ja ka temal on kollakad käpad. Mina olen pesnud oma küülikut 2 korda. Pesemiseks sobiv vesi on tavaline kraanivesi mis ei tohi olla kuum ega külm pigem selline toasoe vesi. Kui pesed põhjalikumalt võta kasutusele kassidele/koertele mõeldud shampooni ( kuigi see shampoon pole ka väga hea mõte) Kui sa oled küüliku ära shampoonitanud loputa ilusti shampoon karvade seest välja see ei tohi sisse jääda. Üldiselt pole küüliku pesemine hea mõte, seda on vaja tõesti ainult siis kui on suuremad määrdumised või siis kui küülik ei saa ise oma pesemisega hakkama.

Loodan, et sain aidata Smile
Tagasi üles Go down
jänkuke11
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
jänkuke11


Postituste arv : 40
Age : 23
Asukoht : Eesti, Valga
Registration date : 12/12/2011

Pesemine?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pesemine??   Pesemine?? EmptyPüh Jan 08, 2012 4:42 pm

MirtelMiisa : see pole tegelikult normaalne, et sa iga nädal oma küülikut pesed, ta võib nii ka väga kegesti külmetuda. Küülikutele ei meeldi pesemine üldse nagu enne ütlesin peab küülikuid pesema ainult siis kui tal on tõsisemad /suuremad määrdumised Smile
Tagasi üles Go down
sherlyna
Kohalik!
Kohalik!
sherlyna


Postituste arv : 57
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 14/05/2009

Pesemine?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pesemine??   Pesemine?? EmptyEsm Jan 16, 2012 9:33 pm

Mina küll oma jänest ei pese, alguses, mõnikord harva tegin seda, kui tal oli kõht lahti. Aga seda probleemi pole enam olnud ja jänku saab enda pesemisega väga hästi ise hakkama.
Tagasi üles Go down
jänkuke11
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
jänkuke11


Postituste arv : 40
Age : 23
Asukoht : Eesti, Valga
Registration date : 12/12/2011

Pesemine?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pesemine??   Pesemine?? EmptyEsm Veeb 06, 2012 10:01 pm

Võib kasutata ka merisigadele/küülikutele ja muudele pisiloomadele mõeldud shampoone.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pesemine?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pesemine??   Pesemine?? Empty

Tagasi üles Go down
 
Pesemine??
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Hooldus ja varustus-
Hüppa: