Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Bennu lugu!

Go down 
5 posters
AutorTeade
bennu
Olen uus!
Olen uus!
bennu


Postituste arv : 1
Registration date : 11/05/2008

Bennu lugu! Empty
PostitaminePealkiri: Bennu lugu!   Bennu lugu! EmptyLaup Mai 17, 2008 7:46 am

Ostsime eelminenädal laupäeval kääbus bässi niiöelda kiidetud loomapoest. ja kui kodu jõudsime panime tähele et jänkupoisil pea natuke viltu ja ei teinud sellest alguses eriti välja. aga järjest hullemaks see läks igapäevaga. 3 päevapärast oli asi juba niihull, et ta ei saanud enam püsti tõusta ja keerutas ennast ainult üle selja. siis helistasime sinna loomapoodi tagasi ja nemad tahtsid et me selle looma sinna viiks siis nad saavad teada mis tal viga. tegimegi nii jätsime oma pisikese bennu sinna ööks ja nad pidid teda arstile näitama. aga kui järgmisel päeval talle järgi läksime oli tema seisund veel hullem ta ei liigutanud ennast eriti silmad olid kinni ühesõnaga ta oli meil minemas. kodus olles märkasime et ta polnud seal juua ka saanud kuna kodus jõi ta vett nagu olex 24h ilma joogita ja söömata olnud ise ta muidugi vett ei saanud juua kuna ta lihtsalt ei saanud püsti siis me jootsime teda. muidugi syydistasid loomapoe müüad ja juhataja meid et see meie süü et loom selline. ja arvatavasti ei käinud loomake ka nendejuures arstijuures kuna nad ei osanud meile mitte mingisugust nõu anda ja ei teadnud ka mis tal viga. nyyd siis eile 16 mail käisime temaga ise loomaarstijuures ära ja seal avastati et tal ajutrauma ja see on tal juba sealolles olnud. nyyd on tal korralik ravi peal ja paraneb vaikselt sellega pidi kyl aega minema kui ta täitsa terveks saab aga ta on meil vähemalt alles kes temast väga hoolivad muidugi oleks pidanud varem juba ise arstijuurde minema et mitte neid raipeid seal uskuda me oleme ikka tõsiselt pahased nende peale seal poes. aga vähemalt bennu meil sööb ilusti juua ta veel ise ei saa. loodame sydamest et ta paraneb ilusti.
Tagasi üles Go down
marite
Harjun!
Harjun!
marite


Postituste arv : 10
Age : 28
Registration date : 23/03/2008

Bennu lugu! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bennu lugu!   Bennu lugu! EmptyLaup Mai 17, 2008 9:31 pm

Kurb lugu muidu aga vedas,et te ikka arsti juurde läksite ja teada saite mis viga jne.
Tagasi üles Go down
ilrek
No enam ma siit ei liigu!
No enam ma siit ei liigu!
ilrek


Postituste arv : 129
Registration date : 23/03/2008

Bennu lugu! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bennu lugu!   Bennu lugu! EmptyLaup Mai 17, 2008 10:34 pm

Loodan et ta saab ilusasti terveks .
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Bennu lugu! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bennu lugu!   Bennu lugu! EmptyEsm Juun 09, 2008 7:27 am

Küll võivad ikka inimesed kurjad olla.ei anna küülikule juua ja ei käi temaga loomaarsti juures ja siis veel süüdistavad omanikku et poes juba jänku haige oli...kui selliseid inimesi juhtuks minu juurde siis ma kaeban nad kohtusse.see ajab nii hinge täis Evil or Very Mad .tore et peaaegu terve on.
Tagasi üles Go down
nannu
Kohalik!
Kohalik!
nannu


Postituste arv : 58
Age : 35
Asukoht : harjumaa
Registration date : 10/02/2008

Bennu lugu! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bennu lugu!   Bennu lugu! EmptyReede Juun 20, 2008 12:36 pm

Niipalju kui mina tean siis ongi enamus lemmikloomapoode selliseid kus peaaegu,et keegi ei tunne muret loomade tervise pärast.
Ja soovitan,et kui keegi tahab küülikut endale soetada siis esmalt soovitaks otsida mõned kasvatajad
esiteks:Sa saad olla kindel,et loom/ad on terve/d.
teiseks:Enamasti on kasvatajatelt ostetud küülikud odavamad kui poes.
kolmandaks:Sul on võimalus küülikutekasvataja käest saada tõupuhas loom.
Tagasi üles Go down
http://www.freewebs.com/ruigamid
Sponsored content





Bennu lugu! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bennu lugu!   Bennu lugu! Empty

Tagasi üles Go down
 
Bennu lugu!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: tõud/jutud jne. :: Kääbuspässid-
Hüppa: