Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Karistamine?

Go down 
+8
Nuusuk
RikkiChadwick
tups2005
MirtelMiisa
helen97
ilrek
kraatse
sandrell
12 posters
AutorTeade
sandrell
Harjun!
Harjun!
sandrell


Postituste arv : 12
Age : 30
Asukoht : Pärnu
Registration date : 25/04/2008

Karistamine? Empty
PostitaminePealkiri: Karistamine?   Karistamine? EmptyEsm Apr 28, 2008 9:44 pm


Vahepeal teeb küülik pahandust. Mõned on ikka sellised, et anna minna. NT: Teeb meriseale haiget, aga karistada ei saa, sest ei tea kas tohib ja kuidas. Aga ta on ikka seda pidevalt teinud. Vahepeal liigutan puuri edasi, tagasi, et küüliku tähelepanu eemaldada. Aga ikkagi andke nõu kuidas võib küülikule selgeks teha mida tohib ja mida ei tohi Exclamation
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/sandrell
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Karistamine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistamine?   Karistamine? EmptyNelj Mai 29, 2008 7:14 pm

mina sakutan nati küülikuid kui nad pahandust teevad.turjast võtan kinni ja no kuidas öelda nagu värviks hästi kiiresti ainult õrnemalt.kui ikka ei lõpeta siis võib ka proovida varianti et kui teeb näiteks kolmas kord sama asja ja kui on karistatud siis paned ta puuri tagasi.ega ma spetsialist ei ole aga ma loodan et oli natukene abi! Very Happy
Tagasi üles Go down
ilrek
No enam ma siit ei liigu!
No enam ma siit ei liigu!
ilrek


Postituste arv : 129
Registration date : 23/03/2008

Karistamine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistamine?   Karistamine? EmptyReede Mai 30, 2008 1:26 pm

Mina teen valju häält ta peale , ja kiusan natuke . (mitte halvas mõttes)
Tagasi üles Go down
helen97
Kohalik!
Kohalik!
helen97


Postituste arv : 64
Age : 26
Asukoht : Tallinn,Mustamäe
Registration date : 08/07/2008

Karistamine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistamine?   Karistamine? EmptyTeis Juul 08, 2008 2:50 pm

tõstan häält et ta ära ehmuks
Tagasi üles Go down
MirtelMiisa
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
MirtelMiisa


Postituste arv : 36
Registration date : 30/12/2008

Karistamine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistamine?   Karistamine? EmptyReede Jan 02, 2009 2:01 pm

Mina plaksutan hästi kõvasti ja siis ta paneb kohe plehku! affraid
Tagasi üles Go down
tups2005
Harjun!
Harjun!
tups2005


Postituste arv : 10
Registration date : 18/04/2009

Karistamine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistamine?   Karistamine? EmptyLaup Apr 18, 2009 1:39 pm

hääle tegemine toimub ka minu jänku puhul suht hästi. eriti kui ta teab et sellele võib järgneda puuri kinni panemine:P(ta jookseb mul muidu toas ringi) ja puuris ei meeldi tal üldse kinni olla(vaid muidugi oma hädade, janu ja nälja kustutamiseks)
Tagasi üles Go down
RikkiChadwick
Harjun!
Harjun!
RikkiChadwick


Postituste arv : 19
Age : 28
Asukoht : nõmme
Registration date : 26/07/2009

Karistamine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistamine?   Karistamine? EmptyPüh Aug 23, 2009 10:12 pm

Musitan (kiusan) teda veidi siis saab ehk aru Razz
Tagasi üles Go down
Nuusuk
Harjun!
Harjun!
Nuusuk


Postituste arv : 9
Age : 35
Asukoht : Tartu -Valga
Registration date : 16/10/2009

Karistamine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistamine?   Karistamine? EmptyTeis Okt 20, 2009 4:23 pm

Mina teen samuti kurjemat häält ja vahepeal ta reageeris sellele aga nüüd tundub et ta on ära unustanud, et see tähendab et ei tohi.. Samuti plaksutan käsi kokku ja ütlen et ei tohi , kui talle juhtmed huvi pakkusid aga kõige rahulikum on puuri panna
Tagasi üles Go down
Katzi
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 4
Age : 36
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 08/11/2009

Karistamine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistamine?   Karistamine? EmptyEsm Nov 09, 2009 3:02 pm

kõva häälega ütlen ta nime ja siis ei tohi. esialgu reageerib selle peale. kui ära unustab, siis saab näpuga vastu ninakoonu. See mõjub väga hästi, kui jänes reageerib nimele.
Tagasi üles Go down
Epuke
Harjun!
Harjun!
Epuke


Postituste arv : 11
Asukoht : Läänemaa
Registration date : 14/10/2011

Karistamine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistamine?   Karistamine? EmptyKolm Dets 14, 2011 8:45 pm

ka mina kasutan plaksutamist, et ehmatada oma küülikut halva tegevuse juurest ära. Kuigi olen täheldanud, et kui väga palju pahandan ja segan tema toiminguid, tuleb ja pissib ta diivanile. Kusjuures pissib ta alati sama koha peale. Kõige hullem karistus on puuri kinni panek.
Tagasi üles Go down
Pupsik
Harjun!
Harjun!
Pupsik


Postituste arv : 8
Registration date : 25/05/2011

Karistamine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistamine?   Karistamine? EmptyPüh Dets 18, 2011 1:31 am

Minul sai ta aru kui sõrmega vastu nina õrnalt sutsata.
Tagasi üles Go down
jänkuke11
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
jänkuke11


Postituste arv : 40
Age : 23
Asukoht : Eesti, Valga
Registration date : 12/12/2011

Karistamine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistamine?   Karistamine? EmptyLaup Veeb 04, 2012 6:45 pm

Ma plaksutan ja samas ütlen Hei! Ja kui ei kuula annan sõrmega vastu ninnut Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Karistamine? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistamine?   Karistamine? Empty

Tagasi üles Go down
 
Karistamine?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Käitumine-
Hüppa: