Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Jänes kuri?

Go down 
4 posters
AutorTeade
jaasu
Harjun!
Harjun!
jaasu


Postituste arv : 12
Age : 40
Asukoht : Viimsi
Registration date : 24/03/2008

Jänes kuri? Empty
PostitaminePealkiri: Jänes kuri?   Jänes kuri? EmptyEsm Märts 24, 2008 9:43 pm

tere!
mul on emane aastane küülik Fluffy, kelle ma sain loomapoest tasuta kuna ta oli hüljatud loomake.mul hakkas hale ja võtsin ta endale.natukese aja mödudes hakkas ta oma palet näitama.kui ta ringi jookseb tuleb ta diivani peale ja hakkab tüli norima-hammustama,käppadega lööma ja urisema.olen proovinud nii hea kui kurjaga midagi ei aita.kas oskate äkki nõu anda mida ma temaga peaks peale hakkama,et saaksin temaga normaalselt suhelda.
Tagasi üles Go down
tupsik
No enam ma siit ei liigu!
No enam ma siit ei liigu!
tupsik


Postituste arv : 125
Age : 27
Asukoht : Nõo
Registration date : 16/03/2008

Jänes kuri? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänes kuri?   Jänes kuri? EmptyKolm Märts 26, 2008 5:06 pm

Minul oli minu emane jänes ka algul selline, aga nüüd ta on vähem!Proovi teda kammida või siis hoida süles kaua, et ta Sinuga paremini harjuks! I love you Kui ei õnnestu siis proovi midagi uut!
Tagasi üles Go down
http://www.pisi.ee
jaasu
Harjun!
Harjun!
jaasu


Postituste arv : 12
Age : 40
Asukoht : Viimsi
Registration date : 24/03/2008

Jänes kuri? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänes kuri?   Jänes kuri? EmptyKolm Märts 26, 2008 10:30 pm

Aga kas steriliseerimine võib ka aiadata? Olen kuulnud et loomad muutuvad siis rahulikumaks, aga 100% garantiid ei anta.
Tagasi üles Go down
nuuu
Administraator
Administraator
nuuu


Postituste arv : 76
Age : 30
Asukoht : rakvere
Registration date : 13/03/2008

Jänes kuri? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänes kuri?   Jänes kuri? EmptyNelj Märts 27, 2008 1:47 pm

On olnud ka juhtumeid, et peale kastreerimist minnakse veel hullemkas!

Nii, mina soovitan sul jänkuga sügavam suhe luua. Mina isiklikult sain ka hiljuti küüliku a mina algasin nii, et kui ta oli puuris möödusin rahulikult ta puurist ja jäin sinna seisma ja ta sai mind uurida ja vaadata, et minus pol ohtu. Järgmiseks sammus proovi hakata toiduga sõprust looma. Uuri välja mis talle maitseb ja hakka teda käest söötma. Aega võtab, aga lõpuks olete suured sõbrad.
Tagasi üles Go down
tupsik
No enam ma siit ei liigu!
No enam ma siit ei liigu!
tupsik


Postituste arv : 125
Age : 27
Asukoht : Nõo
Registration date : 16/03/2008

Jänes kuri? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänes kuri?   Jänes kuri? EmptyNelj Märts 27, 2008 3:13 pm

Mina Sul teda kastreerida küll ei soovita!
Tagasi üles Go down
http://www.pisi.ee
jaasu
Harjun!
Harjun!
jaasu


Postituste arv : 12
Age : 40
Asukoht : Viimsi
Registration date : 24/03/2008

Jänes kuri? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänes kuri?   Jänes kuri? EmptyKolm Apr 16, 2008 11:42 am

Olen proovinud temaga kõike, aga mitte miski ei aita. Ta läheb päev päevalt järjest hullemaks. Keegi ei saa kodus rahulikult istuda ka, kuna jänes tuleb ja hammustab. Tal on kõik olemas aga ikka kurjustab. Lihtsalt mõistus on otsas mis temaga teha.
Tagasi üles Go down
tupsik
No enam ma siit ei liigu!
No enam ma siit ei liigu!
tupsik


Postituste arv : 125
Age : 27
Asukoht : Nõo
Registration date : 16/03/2008

Jänes kuri? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänes kuri?   Jänes kuri? EmptyLaup Apr 19, 2008 4:37 pm

Äkki on tal tervise probleemid! Neutral
Tagasi üles Go down
http://www.pisi.ee
nuuu
Administraator
Administraator
nuuu


Postituste arv : 76
Age : 30
Asukoht : rakvere
Registration date : 13/03/2008

Jänes kuri? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänes kuri?   Jänes kuri? EmptyPüh Apr 27, 2008 6:13 pm

See teema ei käi siia vaid käitumise alla. Siin räägitakse hoopis lehega seonduvates probleemidest. Küülikute käitumisele on tehtud eraldi alamfoorum.

Edit: Tõstsin teema käitumise alla.
Tagasi üles Go down
tupsik
No enam ma siit ei liigu!
No enam ma siit ei liigu!
tupsik


Postituste arv : 125
Age : 27
Asukoht : Nõo
Registration date : 16/03/2008

Jänes kuri? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänes kuri?   Jänes kuri? EmptyEsm Apr 28, 2008 3:29 pm

Kas jänes on ikka veel kuri?
Tagasi üles Go down
http://www.pisi.ee
RikkiChadwick
Harjun!
Harjun!
RikkiChadwick


Postituste arv : 19
Age : 28
Asukoht : nõmme
Registration date : 26/07/2009

Jänes kuri? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänes kuri?   Jänes kuri? EmptyPüh Aug 23, 2009 10:08 pm

VB tahab ta sinuga mängida Very Happy Aga kui on asi ikka nii hull siis ma ei oska õelda Neutral
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jänes kuri? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänes kuri?   Jänes kuri? Empty

Tagasi üles Go down
 
Jänes kuri?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Käitumine-
Hüppa: