Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Minu kääbuspäss küülik.

Go down 
4 posters
AutorTeade
pisikejanne
Moderaator
Moderaator
pisikejanne


Postituste arv : 17
Registration date : 15/03/2008

Minu kääbuspäss küülik. Empty
PostitaminePealkiri: Minu kääbuspäss küülik.   Minu kääbuspäss küülik. EmptyPüh Märts 23, 2008 11:35 am

Minu jänese nimi on Poiss(ta on ise tegelt ka poiss) talle meeldib ringi joosta, lamada ja süüa. Ta on nüüd siis umbes aasta vana. Lemmiktoiduks on petersell,till,hein jamuud maiustused e. ta sööb siis suht kõike. Ta on selline rõõmsameelne jänes kellele ei meeldi pesulapid [ need millega põrandat pestakse ] ta hüppab neile hammastega kallale, kuigi tegelt on muhe jänes meil. Smile
Mõned pildid temast:
(esimesed kaks on vanemad ja viimane uuem)
Minu kääbuspäss küülik. Untitled2-30 Minu kääbuspäss küülik. Untitled1-59
Minu kääbuspäss küülik. BLabla056
Tagasi üles Go down
Kyylikla
Administraator
Administraator
Kyylikla


Postituste arv : 231
Age : 38
Asukoht : Harjumaa,kuusalu
Registration date : 10/02/2008

Minu kääbuspäss küülik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu kääbuspäss küülik.   Minu kääbuspäss küülik. EmptyPüh Märts 23, 2008 12:25 pm

Oi ta on väga armas jänkupoiss sul!
Tagasi üles Go down
http://rabbit.pri.ee
ilrek
No enam ma siit ei liigu!
No enam ma siit ei liigu!
ilrek


Postituste arv : 129
Registration date : 23/03/2008

Minu kääbuspäss küülik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu kääbuspäss küülik.   Minu kääbuspäss küülik. EmptyNelj Märts 27, 2008 9:44 pm

Hästii armas poiss sul .Very Happy


Viimati muutis seda nuuu (Püh Märts 30, 2008 2:56 pm). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Üks ä annab sama välja mis viis ä-d)
Tagasi üles Go down
RikkiChadwick
Harjun!
Harjun!
RikkiChadwick


Postituste arv : 19
Age : 28
Asukoht : nõmme
Registration date : 26/07/2009

Minu kääbuspäss küülik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu kääbuspäss küülik.   Minu kääbuspäss küülik. EmptyPüh Nov 22, 2009 7:26 pm

Heh , armas Minu kääbuspäss küülik. 430612
Minu jänkudele meeldib kah palju süüa ja ringi möllata. Kuid mul ühel jänesel on selline komme, et kui saab lambanaha peale hakkab otsemaid seda lakkuma ja kui ma ta sealt ära tõstan tuleb tagasi ja ei lähe enam mujale. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Minu kääbuspäss küülik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu kääbuspäss küülik.   Minu kääbuspäss küülik. Empty

Tagasi üles Go down
 
Minu kääbuspäss küülik.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Minu Coco.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: tõud/jutud jne. :: Kääbuspässid-
Hüppa: