Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kuidas õpetada küülik potil käima?

Go down 
5 posters
AutorTeade
kiisu
Harjun!
Harjun!
kiisu


Postituste arv : 13
Age : 34
Asukoht : eesti,talinn
Registration date : 11/02/2008

Kuidas õpetada küülik potil käima? Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas õpetada küülik potil käima?   Kuidas õpetada küülik potil käima? EmptyLaup Märts 22, 2008 8:59 pm

Rääkige, kuidas õpetasite oma jänksi potil käima? Kas nii, et panite wc-poti kohta, kus ta armastas häda teha, ning pabulad kõik sinna sisse ja siis tõstsite jänku sinna?
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Kuidas õpetada küülik potil käima? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas õpetada küülik potil käima?   Kuidas õpetada küülik potil käima? EmptyTeis Juul 08, 2008 3:53 pm

me vaatasime kuhu tegid ja siis ostsime pissipoti.alguses oli raskem sest mõlemad tegid eri nurkadesse Very Happy


Viimati muutis seda Küülikuarmastaja (Teis Juul 08, 2008 4:14 pm). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Kustutasin Helen97-me postituse, kuna see oli sisutühi.)
Tagasi üles Go down
MirtelMiisa
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
MirtelMiisa


Postituste arv : 36
Registration date : 30/12/2008

Kuidas õpetada küülik potil käima? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas õpetada küülik potil käima?   Kuidas õpetada küülik potil käima? EmptyReede Jan 02, 2009 2:21 pm

Mul jänuku pissib üle pissipoti ääre. No See haiseb nii vastikult Mad ja maha ka ei saa. Nii kole suur plekk on maas. Ja lisaks sellele ,et ta maha pissib vikab ta heina sinna peal ,et ma seda ei nääks. Kuidas sellest lahti saada Question Kuidas ma sellest pissiplekist lahti saan Question Kas traatharjaga Question

Tänud kõigile kes aitavad Exclamation
Tagasi üles Go down
niirt
Kohalik!
Kohalik!
niirt


Postituste arv : 50
Age : 41
Registration date : 07/01/2009

Kuidas õpetada küülik potil käima? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas õpetada küülik potil käima?   Kuidas õpetada küülik potil käima? EmptyEsm Jan 12, 2009 1:12 pm

mul on sama mure, kuidas õpetada jänkud ühte kohta oma hädasid tegema. Puuris teevad igale poole, toas lahti olles jätavad ka pabulaid igale poole. Mõni päev eelistasid oma hädad ühte nurka teha, niisiis sai sinna liivakast pandud ja üks jänks käibki ilusti seal pissimas, teine teeb kord liivakasti kõrvale maha, kord teise toa otsa. Pabulaid jätavad üldjuhul aga mõlemad igale poole. Olen pabulaid korjanud ja liivakasti pannud, aga tundub, et neile ei jõua sõnum kohale. Kas keegi teab mõnd teist nippi?
Tagasi üles Go down
RikkiChadwick
Harjun!
Harjun!
RikkiChadwick


Postituste arv : 19
Age : 28
Asukoht : nõmme
Registration date : 26/07/2009

Kuidas õpetada küülik potil käima? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas õpetada küülik potil käima?   Kuidas õpetada küülik potil käima? EmptyPüh Aug 23, 2009 9:08 pm

Meil oli samamoodi esialgu tegid eri nurkadesse siis kui tuli pissipott siis hakkasid tegema mõlemad sinna cyclops Kui me panime pissipoti siis panime sinna natuke pissist heina et, saaksid aru et, see on pissipott Wink Ma loodan et aitab Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuidas õpetada küülik potil käima? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas õpetada küülik potil käima?   Kuidas õpetada küülik potil käima? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kuidas õpetada küülik potil käima?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Käitumine-
Hüppa: